CPF0402B2K7E1
MFR.Part #
CPF0402B2K7E1
JLCPCB Part #
C2079138
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount