CPF0402B27K4E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B27K4E1
JLCPCB Part #
C2079188
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 25V 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS