CPF0402B2K94E
MFR.Part #
CPF0402B2K94E
JLCPCB Part #
C4149269
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS