CPF0402B28RE1
MFR.Part #
CPF0402B28RE1
JLCPCB Part #
C4293457
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS