CPF0402B28K7E
MFR.Part #
CPF0402B28K7E
JLCPCB Part #
C4333583
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS