CPF0402B280RE
MFR.Part #
CPF0402B280RE
JLCPCB Part #
C3989174
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS