CPF0402B200RE
MFR.Part #
CPF0402B200RE
JLCPCB Part #
C2088301
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS