CPF0402B267KE1
MFR.Part #
CPF0402B267KE1
JLCPCB Part #
C4214727
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS