CPF0402B261RE
MFR.Part #
CPF0402B261RE
JLCPCB Part #
C4069367
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS