RA73F1J107RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J107RBTDF
JLCPCB Part #
C4306214
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS