CPF0402B22K1E
MFR.Part #
CPF0402B22K1E
JLCPCB Part #
C3939582
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS