RU1005JR068CS
MFR.Part #
RU1005JR068CS
JLCPCB Part #
C3952184
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS