35224R7JT
MFR.Part #
35224R7JT
JLCPCB Part #
C3924519
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS