CRGH2010F1K87
MFR.Part #
CRGH2010F1K87
JLCPCB Part #
C2145791
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS