CFR25J2K7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J2K7
JLCPCB Part #
C1371607
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS