CPF0402B143RE
MFR.Part #
CPF0402B143RE
JLCPCB Part #
C4044182
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS