CPF0402B18KE1
MFR.Part #
CPF0402B18KE1
JLCPCB Part #
C2075659
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS