RN73C2A4K87BTDF
MFR.Part #
RN73C2A4K87BTDF
JLCPCB Part #
C4274272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS