CPF0402B15R4E
MFR.Part #
CPF0402B15R4E
JLCPCB Part #
C4217291
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS