RN73R1ETTP5102D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5102D50
JLCPCB Part #
C2501281
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS