CPF0402B133RE
MFR.Part #
CPF0402B133RE
JLCPCB Part #
C4338449
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS