CPF0201D221RE1
MFR.Part #
CPF0201D221RE1
JLCPCB Part #
C1693826
Description
-55℃~+155℃ 15V 221kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS