CRGH0603F11R
MFR.Part #
CRGH0603F11R
JLCPCB Part #
C4049681
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS