CPF0201B90R9E
MFR.Part #
CPF0201B90R9E
JLCPCB Part #
C4278952
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS