CPF0201B3K83E1
MFR.Part #
CPF0201B3K83E1
JLCPCB Part #
C4275260
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS