CPF0201B866RE
MFR.Part #
CPF0201B866RE
JLCPCB Part #
C4009742
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS