CPF0201B63R4E
MFR.Part #
CPF0201B63R4E
JLCPCB Part #
C4164700
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 63.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS