CPF0201B60R4E
MFR.Part #
CPF0201B60R4E
JLCPCB Part #
C3918629
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS