CPF0201B60K4E
MFR.Part #
CPF0201B60K4E
JLCPCB Part #
C4291400
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS