CPF0201B5K11E1
MFR.Part #
CPF0201B5K11E1
JLCPCB Part #
C4100961
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS