RR02J120KTB
MFR.Part #
RR02J120KTB
JLCPCB Part #
C1365309
Description
-55℃~+235℃ 120kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS