KRPA-14AG-120
MFR.Part #
KRPA-14AG-120
JLCPCB Part #
C5780288
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10A 10A@240VAC 120V 2.25kΩ 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) AgCdO SOCKETABLE Power Relays