CPF0201B57R6E
MFR.Part #
CPF0201B57R6E
JLCPCB Part #
C4040650
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS