CPF0201B4K99E1
MFR.Part #
CPF0201B4K99E1
JLCPCB Part #
C4310230
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS