CPF0201B4K12E
MFR.Part #
CPF0201B4K12E
JLCPCB Part #
C4141383
Description
-55℃~+155℃ 30mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS