RP73PF1E332RBTD
MFR.Part #
RP73PF1E332RBTD
JLCPCB Part #
C2082660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS