ERJ-1GJF5492C
MFR.Part #
ERJ-1GJF5492C
JLCPCB Part #
C20021720
Description
-55℃~+125℃ 50mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS