CPF0201B49R9E
MFR.Part #
CPF0201B49R9E
JLCPCB Part #
C4339972
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS