CPF0201B499RE
MFR.Part #
CPF0201B499RE
JLCPCB Part #
C4016538
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS