CPF0201B19K1E
MFR.Part #
CPF0201B19K1E
JLCPCB Part #
C4036521
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS