CPF0201B34KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B34KE
JLCPCB Part #
C4051128
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS