H830R9BZA
MFR.Part #
H830R9BZA
JLCPCB Part #
C3555292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS