CPF0201B34K8E
MFR.Part #
CPF0201B34K8E
JLCPCB Part #
C6156452
Description
-55℃~+155℃ 30mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS