CPF0201B340RE
MFR.Part #
CPF0201B340RE
JLCPCB Part #
C3947043
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS