CPF0201B2K74E
MFR.Part #
CPF0201B2K74E
JLCPCB Part #
C4217416
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS