CPF0805B402KE
MFR.Part #
CPF0805B402KE
JLCPCB Part #
C4251874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS