ROX1SJ1R2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX1SJ1R2
JLCPCB Part #
C1367818
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS