CPF0201B2K26E
MFR.Part #
CPF0201B2K26E
JLCPCB Part #
C4286258
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS