CPF0201B2K05E
MFR.Part #
CPF0201B2K05E
JLCPCB Part #
C4133835
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS