CPF0201B28KE1
MFR.Part #
CPF0201B28KE1
JLCPCB Part #
C4121905
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS